Classroom News

  •  

         We have been having a lot of fun getting to know each other and the classroom routine this past month. I am truly amazed at how well all my students have adjusted!

     

         Just a reminder that snack will be provided daily as a part of our routine. The cost of snack is $5 per month. Please send all money in an envelope with your child's name and amount listed on the outside.